Yılbaşı kutlamalı mı?

Yeni yılda sevdiklerinize pilates hediye edin

2019 Yeni yıl hedyeleriniz hazır mı?

Yılbaşı Kutlamaları ve Hediye Seçimi

Yılbaşını neden kutlayayım, yılbaşı hediyesi de neyin nesi diyenlerdenseniz; böyle buyurun. Yazımda kendi penceremden durumu anlatmaya çalıştım.

Yılbaşı kutlamaları her ne kadar kapitalizmin cebimizdeki parayı almak için bize oynadığı oyunlardan biri olsa da, ailemiz ve sevdiklerimiz ile birlikte olmak için vesile olan özel günlerden biridir aslında. Özel günler olmasa, hayatın dört bir tarafa dağıttığı aile fertleri ile nasıl bir araya gelirdik bilemiyorum. Herkesin aynı anda tatil olduğu zamanlar nasıl yaratılırdı ki! Bu sebeple yani yılı kutlamak, yılın yeni veya eski olduğunu biz uydurmuş olsak bile, hoş vakit geçirmemizi sağlamaktadır. Çocukluğumuzu bilenler ile koşulsuz sevildiğimiz ortamda bulunmak, tarifsiz bir huzur verir. Yılbaşını aile ile kutlamak ruhumuzu besler. Gerginlik sebebimizin aslında ailemizi özlemek olduğunu, pek çok zaman farkına bile varmayız. Bizi biz yapan kişilerle zaman geçirmek, eğer unuttuysak, değerlerimizi hatırlatır.

Yılbaşı Hediyesi

Şimdi gelelim yılbaşındaki hediye belasına. İlla pahalı hediyelere mi ihtiyaç vardır? Tabi ki de hayır! Manevi değeri yüksek karşı tarafın ilgi alanına hitap eden hediyeler seçmek hiç de zor değildir. Biraz durup düşünmek yeterlidir. Bu sene ben sevdiklerime yılbaşı hediyesi olarak deneyim satın aldım. Deneyim de ne demeyin:) Tiyatro bileti, konser bileti, pilates dersi, kickbox seansı…vs. artık karşınızdaki kişi hangi alana ilgi duyuyorsa,yürüyün o alanda bir çok hediye alternatifi ile karşılaşacaksınız.

Şimdiden herkese iyi yıllar. Sevdiklerinizle beraber güzel bir yılbaşı geçirmeniz dileğiyle.

 

Sporla kalın:)

www.pilatesport.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir